JŪTIES LIELISKI KOPĀ AR FITNESA KLUBU

Lieliska pašsajūta, izskats un veselība ir tas, par ko domā daudzi. Mūsdienās ir daudz iespēju, kā rūpēties par sevi, viena no tādām ir sporta klubs. Labs fitnesa klubs ne tikai nozīmē iespēju kārtīgi izkustēties, tādā veidā uzlabojot veselību un pašsajūtu, bet arī gūt pozitīvas emocijas. Ja arī Tu vēlies atrast vietu, kur trenēties, par pareizo variantu var kļūt sporta klubs Veselības Fabrika.

Sporta klubs Veselības Fabrika sniedz plašu piedāvājumu – gan visdažādākās grupu nodarbības, gan arī personāltreniņus un trenažieru zāli. Tādejādi šis sporta klubs atbilstošs katrai gaumei, vecumam, sagatavotības līmenim. Lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par klubu un tā telpām, var izmantot mājaslapā pieejamo panorāmas skatu.

AEROBIKAS NODARBĪBAS, GRUPU NODARBĪBAS, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI

Ja esi grupu nodarbību cienītājs un interesē, piemēram, aerobikas nodarbības, veselības vingrošana, pilates, aerobika vai kalanētika, fitnesa klubs Veselības Fabrika ir piemērota izvēle. Grupu nodarbības tiek organizētas 4 zālēs, lielākā no tām ir 200 m2 plaša.

Vēl viens variants, ko piedāvā fitnesa klubs – personāltreniņi. Personāltreniņi tiek organizēti individuāli, pāros vai mazās grupās; trenažieru un individuālo treniņu zālēs, kā arī ārpus kluba- parkos un pie jūras. Iepazīsties ar kluba treneru vizītkartēm un izvēlies savu personāltreneri. Vienojies par tikšanos, kuras laikā treneris ieteiks atbilstošu treniņplānu. Tas var iekļaut grupu un individuālos treniņus. Treneris var arī sastādīt programmu, pēc kuras turpmāk trenēsies pats, un noteiks laiku, pēc kura treniņprogramma būs jāatjauno.

Protams, klubā ir arī trenažieru zāle. Trenažieru zāle ir ar daudzveidīgu aprīkojumu, turklāt vienmēr vari rēķināties ar zāles trenera ieteikumiem, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

SPORTA KLUBA ABONOMENTS – IZDEVĪGĀKAM FITNESA CENTRA APMEKLĒJUMAM

Lai sportot būtu arī finansiāli izdevīgāk, noderīgs būs sporta kluba abonoments. Lai labāk iepazītu kluba darbību, piemērots ir īpašais iepazīšanās sporta kluba abonoments. Pieejams arī sporta kluba abonoments, kas piemērots tiem, kas grib vingrot neregulāri. Tāpat tiek piedāvāts arī laika vai īpašais sporta kluba abonoments, kas paredz grupu nodarbību apmeklējumu.

Lai trenažieru zāle un citas kluba piedāvātās iespējas būtu pieejami, jānopērk abonoments, kas jāaktivizē viena mēneša laikā. Pirms kluba pakalpojumu izmantošanas svarīgi iepazīties arī ar citiem noteikumiem, piemēram – trenažieru zāle patstāvīgiem treniņiem pieejama sākot no 14 gadu vecuma.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS UN IZDEVĪGAS AKCIJAS

Fitnesa klubs Veselības Fabrika piedāvā ne vien izdevīgus abonomentus, bet arī atlaižu karti, kas tās īpašniekam nodrošina draudzīgas atlaides. Piemēram, ja fitnesa klubs apmeklēts 3 mēnešus, tiek piešķirts sudraba statuss, kas nodrošina 5 % atlaidi abonomentiem un iespēju uzaicināt vienu draugu, kas arī klubu varēs apmeklēt par izdevīgāku cenu.

Sporta klubs Veselības Fabrika – lielisks ieguldījums savā pašsajūtā! Ieskaties www.vfabrika.lv, lai uzzinātu vairāk!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *