AIZRAUJOŠA ATPŪTA VISAI ĢIMENEI

Meklē skaistu vietu , kur atpūsties un relaksēties? Laba iespēja ir Baltvilla – viesnīca, kas atrodas netālu no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā iespējams arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citiem sporta veidiem.

RELAKSĒJIES SPA CENTRĀ!

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs nodrošina vairākus piedāvājumus – apmeklētāju labsajūtai pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko nodrošina SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto augstas kvalitātes kosmētiku.

Viesnīcas teritorijā atrodas arī veselības centrs Baltezers, kas īsteno dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas uzlabos pašsajūtu ikvienam tā apmeklētājam. Veselības centrs Baltezers piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem – labiekārtotās telpas un ezera tuvums labi liks justies katram. Veselības centrs nodrošina dažādas procedūras, piemēram, fizioterapiju, zemūdens masāžas un ūdens terapiju, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, ārstnieciskās masāžas un vingrošanu, kā arī daudz ko citu.

BALTVILLA TERITORIJĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Savukārt, sporta centrs sniedz iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs organizē arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

IEPRIECINI TUVINIEKUS, DRAUGUS VAI BIZNESA PARTNERUS AR GARDU MALTĪTI   BALTVILLA RESTORĀNĀ

Baltvilla piedāvājumā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas vien 15 minūšu braucienā no Rīgas, taču sniedz iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai vēlies pārsteigt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā nodrošināt ēdināšanu dažādos saviesīgos pasākumos, piemēram, svinībās vai semināros.

Atpūties un relaksējies viens pats vai jaukā kompānijā. SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī daudzas citas lieliskas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *