ATPŪTAS UN TŪRISMA PRECES – KUR MEKLĒT BAGĀTIGU PREČU SORTIMENTU?

izdevīgi velosipēdiVeids, kā vasarā attīstīt savu fizisko formu, ir atvēlēt vismaz mēnesi no vasaras un nodoties aktīvam dzīvesveidam. Vai tā būtu braukšana ar velosipēdu, iešana pārgājienā vai kempingā – visam aktuāls ir attiecīgs aprīkojums un aksesuāri. Interneta veikalā 1a.lv ir iespējams piemeklēt lielākas un mazākas preces tūrismam un aktīvam dzīvesveidam. Patīkamas brīvdienas var sagādāt patīkams brauciens pa parku, meža apvidu vai pilsētas ielām ar elegantu un labas kvalitātes velosipēdu. 1a.lv klāstā dažāda veida velosipēdi: velosipēdi pieaugušajiem un pusaudžiem, kā arī bērniem velosipēdi-trīsriteņi.

Atkarībā no vajadzībām, izmanto labajā pusē esošo preču filtru. Preču filtrā ir iespējams izvēlēties velosipēdus pēc tādiem parametriem kā preču zīme, velosipēda tips un veids, riteņu diametra un citi. Hibrīda tipa velosipēdi piemēroti riteņošanai pa kalnainu apvidu, šosejām. Velosipēdi pieaugušajiem tiek iedalīti vairākos veidos. Kā atšķirt jauniešu velosipēdu no pieaugušo? Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – tie domāti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m. Apskati plašo velosipēdu piedāvājumu jau tagad-  http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Ja ir gribēšana pagalmā ierīkot kādu aktivitāti, var pirkt batutu. 1a.lv klāstā dažāda izmēra batuti – mazāki maziem bērniem, taču lielāka lieluma būs pietiekami arī pieaugušo lēkātpriekam. Pats būtiskākais – gādāt – konkrēti tāpēc noderīgi nopirkt arī aizsargtīklu. Īpaši lietderīgi tas ir sparīgiem lēkātājiem! Teicama ģimeniska laika pavadīšana ir skrituļslidošana, turklāt tajā nav jāiegulda milzu finanšu līdzekļi. 1a.lv atrodamas dažāda veida skrituļslidas pieaugušajiem, bērniem no tādiem zīmoliem kā Tempish, Spokey u.c. Skrituļslidu kataloga kreisajā pusē sameklēsi aktuālu informāciju par skrituļslidu uzbūvi.

Jautras nakts pavadīšanai pie dabas aktuāls ir atbilstošs aprīkojums. Vari meklēt teltis un matračus, guļammaisus pie 1a.lv. 1a.lv piedāvā iegādāties teltis no Ferrino, Jack Wolfskin, Frettime, Vaude u.c.! Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām . Pērkot pārgājiena nepieciešamībai guļammaisu, vērs vērību tā svaram, komforta temperatūrai. Mīkstākai nakšņošanai teltī noderīgi pirkt matraci, kuru vari diezgan viegli ieklāt teltī , nodrošinot baudāmu gulēšanas komfortu. Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – atrodami pie tūrisma un atpūtas precēm. Esi ieplānojis pārgājienu, bet nevari mājās atrast pietiekami funkcionālu somu? Atrodi dažāda veida somas – ceļošanai, ikdienas vajadzībām, kā arī riteņbraukšanas somas u.c. – viss vienuviet. Vien atliek atlasīt tev vispiemērotāko!

Ja nolēmis doties pārgājienā pie ezera un esi iecerējis arī pamakšķerēt, vērts apskatīt specifiskākas preces – zivju meklētāji, plītiņas un gāzes degļi – tieši tūrismam. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – pie 1a ir iespējams iegādāties galda piederumu komplektus, iesmus, dakšiņas un citus piederumus.

Dodoties pie dabas vai pat braucot ekskursijā pa mazāk zināmām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir mūsdienīgas preces, ko atradīsi teju katra pārgājienu cienītāja aprīkojuma listē. Atšķirībā no klasiskajiem rokas pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir izturīgāki. Arī pret ūdens spiedienu un mitrumu, kas ir būtiski laivošanas entuziastiem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 m dziļumam. Taču profesionālākiem piedzīvojumu faniem noderīgi nopirkt tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arīdzan var iegādāties pie 1a.lv – vari atrast tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Noderīgi veikt pirkumus interneta veikalā – liels tūrisma preču klāsts! Kāpēc gan neizvēlēties tādu pirkumu vietu, ja ir iespējams arī ietaupīt? Bez tam interneta veikals 1a.lv spēj nodrošināt bezmaksas preču piegādi ar Pasta stacijas, DPD paku bodes palīdzību. Izdevīgi un parocīgi – ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *