IEGĀDĀJIES IZDEVĪGI UN PAROCĪGI INTERNETĀ – VISS TŪRISMAM, ATPŪTAI UN HOBIJAM. 1A.LV!  

skrituļslidasInterneta veikalā iespējams nopirkt lielākas un mazākas preces tūrismam un aktīvam dzīvesveidam, kas būs piemērotas ikviena vajadzībām. Jauku vakara pavadīšanu var sniegt patīkams brauciens pa kokiem ieskautu parku, meža vai kalnu apvidu vai pilsētu ar elegantu un labas kvalitātes velosipēdu. Interneta veikala piedāvājumā dažāda tipa velosipēdi:

– bērniem trīsriteņi;

– pusaudžiem un pieaugušajiem;

– hibrīda tipa velosipēdi.

 Hibrīda velosipēdi piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tādēļ vairāk piemērots braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Toties pieaugušo velosipēdi iedalās vairākos veidos. Jauniešu velosipēdiem ir noteikts auguma ierobežojums – tie domāti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m.

Toties cilvēkiem, kas labprātāk nododas akrobātiskiem trikiem turpat pagalmā, lielisks kardio treniņa palīgs ir batuts. 1a.lv piedāvājuma klāstā dažāda lieluma batuti – mazāki maziem bērniem, taču lielāka izmēra būs piemēroti arī pieaugušajiem. Laba ģimeniska laika pavadīšana ir skrituļošana, turklāt tajā nav jāiegulda milzu finanšu līdzekļi. 1a.lv var pasūtīt dažāda tipa skrituļslidas bērniem, skrituļslidas sievietēm un vīriešiem, kā arī unisex skrituļslidas Skrituļslidu kataloga kreisajā pusē sameklēsi vērtīgu informāciju par skrituļslidu uzbūvi.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai pie dabas nepieciešams piemērots inventārs. Vari atrast teltis, guļammaisus, matračus internetā pie 1a.lv. Tur var iegādāties teltis no Easy Camp, Euro Trail, Pinguin, Vaude u.c., turklāt labas kvalitātes! Lielākas un mazākas teltis ar vietu skaitu līdz pat 5 cilvēkiem un augstu mitrumizturību, kas neļaus ūdenim izsūkties cauri telts materiālam un sagādāt nepatīkamus brīžus. Guļammaisi  – visām gada sezonām, turklāt vari piemeklēt pēc savas komforta temperatūras. Mīkstākai gulēšanai noderīgi nopirkt matraci, kuru iespējams viegli ieklāt teltī , nodrošinot baudāmu gulēšānas komfortu. Matrači – piepūšamie, joga tipa paklājiņi – viegli atrast tūrisma un atpūtas preču sadaļā. Plāno doties pārgājienā, bet nevari mājās atrast piemērotu somu? Atrodi dažāda veida somas – , ikdienas nepieciešamībai, moto transporta, kā arī slēpošanas un trekinga somas u.c. – viss ērti un pārskatāmi. Tikai tev atliek iegādāties atbilstošāko!

Ja dodies pārgājienā pie upes vai ezera, lieti noderēs arī tāds aprīkojums kā zivju meklētāji veiksmīgam lomam un gāzes degļi, plītiņas. Arīdzan neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – 1a.lv ir iespējams pirkt termosus, pannas u.c. piederumus. Pie tūrisma precēm vari pasūtīt arī tūrisma pulksteņus. Tūrisma pulksteņiem ir lielāka izturība nekā parastajiem pulksteņiem, turklāt ir integrētas dažādas opcijas. Hronometrs, taimeris, gaisa temperatūras mērītājs u.c. lielumi. Turklāt vērts nopirkt tūrisma GPS, kam ir opcija saglabāt maršrutus, tam ir ļoti ilgs darbības laiks Atsevišķiem tūrisma GPS modeļiem no Garmin ir arī iebūvētais kompass, kas ikvienā diennakts laikā precīzi parādīs debespuses! Parūpējies arī par tādu tūrisma un atpūtas aksesuāru kā saulesbrilles! Interneta veikalā preču sortimentā arī saulesbrilles riteņbraukšanai, pārgājieniem un ikdienas nēsāšanai.

 Ne vien tūrisma preces, bet arī datortehnika un komponentes, mazā sadzīves tehnika, telefoni un biroju iekārtas u.c. Pasūti preces izdevīgajā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *