Kļūsti par biznesa klases autovadītāju Londonā!

drivers-123Latvijas licencētais uzņēmums 123 Drivers sadarbībā ar Amitours grupas uzņēmumiem nodarbina vairāk nekā 90 autovadītājus no Latvijas – projekts iepriekš Latvijas medijos jau guvis apzīmējumu pārsteidzošs latviešu laimes scenārijs Londonā. Amitours London ir augstākās klases pasažieru transporta kompānija – klientiem Londonā sniedzot biznesa klases servisu. Uzņēmuma top zīme ir jaunas Mercedes automašīnas un prasmīgi, komunikabli un lietišķi ģērbti šoferi ar teicamām biznesa etiķetes zināšanām.

Šobrīd Amitours London strauji un mērķtiecīgi aug – teju ik nedēļu uzņēmumam pievienojas jauni kolēģi, un jau šogad darbinieku skaits sasniegs 100. Katru dienu uzņēmuma automobiļi veic desmitiem pārvadājumu gan no Londonas lidostām, gan pa pilsētu. Amitours servisu izvēlas arī ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecības, tāpēc uzņēmumam ir gods nodrošināt transportu arī Latvijas ministriem oficiālo vizīšu laikā Londonā. Sastrādājoties ar Latvijas Vēstniecību uzņēmums palīdz arī atgriezties mājās sarežģītās situācijās nonākušiem tautiešiem. Savukārt Latvijas mūziķi, piem., “Prāta Vētra”, bieži noalgo Amitours autovadītājus savām koncerttūrēm Londonā un tās tuvumā, piem., Glastonberijas festivālā.

Ja Tevi aizrauj auto vadīšana, ja Tevi fascinē darbs lielpilsētā un iespēja kontaktēties ar dažādu tautību cilvēkiem, ja esi gatavs pilnveidot sevi un kļūt par autovadītāju Londonā – iespējams, tieši Tu esi tas, kuru meklē Amitours. Amitours šoferu darba uzdevumi ir: pasažieru pārvadājumi pēc iepriekš saskaņotiem pieteikumiem; laipna un pozitīva klientu apkalpošana; darba automašīnas kārtības uzturēšana. Savukārt ieguvumi: stabils un konkurētspējīgs atalgojums; draudzīgi kolēģi; bezmaksas dzīvesvieta un ērts darba laiks. Vairāk informācijas – www.123drivers.lv.
Informācija par uzņēmumu 123drivers.lv

Uzņēmums 123drivers.lv ir licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Francijā, Vācijā un Lielbritānijā. Uzņēmums specializējas biznesa klases autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam Eiropas valstīs, palīdzot noformēt vajadzīgos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik kompānija strādā pie vērienīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 biznesa klases auto vadītāju. Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi komandā!

Kontaktinformācija

SIA “123 Drivers ltd”

Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050

Tālr..: +371 67297733, Mob. Tālr. : +371 28331377

E-pasta adrese: info@123drivers.lv

Darba laiks: 10:00 – 18:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *