Kvalitatīva un teicami aprīkota svaru zāle veicinās labu rezultātu sasniegšanu

Vēlies doties uz kādu sporta klubu gan vasarā, gan ziemā? Nāc uz Veselības fabriku Teikā! Šis fitnesa centrs ir aprīkots ar visu vajadzīgo, lai Tu varētu teicami izpildīt plānotos vingrinājumus. Savukārt, ja svaru zāle nav Tavos plānos, te pieejama plaša grupu nodarbību izvēle. Sākot no veselības vingrošanas un aerobikas, līdzpat TRX un kikboksa treniņiem. Veselības Fabrika ir kas vairāk nekā tikai svaru zāle. Tas ir komplekss kā iesācējiem, tā arī tiem, kuri ar sporto nodarbojas jau vairākus gadus.

Svaru zāle – iespēja visiem, kuri vēlas uzlabot ķermeņa formas

Veselības fabrikas svaru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan arī vizuāli – ķieģeļu sienas lieliski kontrastē ar sarkaniem akcentiem un dažādiem uzmundrinošiem uzrakstiem. Fitnesa klubs sekmē, ka vingrojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tas neļauj ķermenim sagurt skābekļa trūkuma dēļ. Nodarbību un svaru zāle ir aprīkota ar augsta līmeņa ventilāciju, jo pilnīga telpas ventilācija tiek veikta četras līdz sešas reizes nodarbības laikā.

Svaru zāle un nodarbību zāles ir aprīkotas ar lielu platību un izcilu treniņu tehniku. Nāc un pārliecinies par to! “Life Fitness” ir ergonomiskākais zīmols treniņu apmeklētājiem, kas sekmē pilnvērtīgas nodarbības.

Ne tikai svaru zāle – pieejama arī chill zona

Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Vari doties pakarsēties saunā, bet pēc tam atlaisties ērtos krēslos un izbaudīt proteīna kokteili. Ja vēlies pievilcīgu iedegumu, apmeklē solāriju!

Svaru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanu. Sportot vari individuāli vai arī pieteikties personāltreniņiem profesionāla trenera pavadībā. Šo treniņu cenu vari uzzināt, jautājot administratorēm. Ja arī Tu vēlies sportot ar baudu un arī ietaupīt naudu par sporta kluba apmeklēšanu, ir jānokārto sporta kluba abonements.

Aerobikas nodarbības, kas veicina metabolismu

Sporta kluba abonements garantē šādas sporta nodarbības:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu;
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis;
 • STEP ir lielisks sporta veids sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu salīdzinoši neilgā laikā. Vēl papildu opcijas:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagtavotības:

 • pilates dod enerģiju un mieru, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Tad, ja iepriekš nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga vai kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

 • Svaru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Vai Tu jau sāc krāmēt savu sporta somu?

Sporta kluba abonements sekmē dažādas aktivitātes – pašlaik ir pieejami ap 30 dažādi nodarbību veidi, piemēram:

 • aerobikas nodarbības;
 • funkcionālais treniņš.

Harmoniskai sportošanai fitnesa klubs un sporta klubs nodrošina:

 • pilates,
 • baleta nodarbības.

Ja gribi justies labāk un sagādāt sev pozitīvas emocijas, tad dodies uz Veselības fabriku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *