Līzings vai kredīts automašīnas pirkšanai – ātri un vienkārši

Auto līzings ir viens no aizņemšanās veidiem, kuros ienākumi var būt nepietiekami, lai garantētu spējas atdot kredītu, jo šajos gadījumos var tikt pieprasīta papildus ķīla. Visbiežāk līzinga ķīla ir jauniegādātā automašīna, tādējādi brīžos, kad auto līzings netiek apmaksāts tam noteiktajā laikā, aizdevējs var konfiscēt īpašumā esošo automašīnu.

Gadījumos, kad tiek izsniegts auto kredīts, tiek izvērtēti gan kredītņēmēja finanšu situācija un iepriekšējā pieredze saistību izpildē, gan plānotās automašīnas vērtība. Jo lielāka ir mašīnas vērtība, jo lielāka iespējamība, ka tiks prasīta ķīla, kā arī būs nepieciešami daudz apjomīgāki regulārie ienākumi, lai kredītdevējs neatteiktos atbalstīt šo auto iegādi. Lai noteiktu kredītlimitus automašīnas iegādei, kredītdevēji liek lietā īpašas formulas, kas daudzviet tiek minētas, kā auto līzinga kalkulators. Savadot datus par plānoto mašīnu, ikmēneša ienākumiem un citām saistībām, tiek izkalkulēta summa, kuru varat aizņemties, lai nopirktu šo vai līdzvērtīgu automašīnu.

Automašīna ir liels un vērtīgs pirkums, tāpēc daudziem variants aizņemties naudu ir vienīgais risinājums. Taču jārēķinās, ka automašīnu iegādes krediti no 19 gadiem bez darba vietas var tikt atteikti, jo šis kredīta veids, atšķirībā no īstermiņa un ātrajiem kredītiem, prasa daudz drošākas garantijas. Ja varat uzrādīt regulārus un pietiekami stabilus ienākumus, kā arī nesabojātu kredītvēsturi, līzinga noformēšana būs vienkārša un neaizņems daudz laika.

Comments are Disabled