Papildu līdzekļi pamatotā situācijā

Pieteikties aizdevumam iespējams ne tikai bankā, bet arī pie nebanku aizdevēja. Tā saucamie ātrie kredīti ir ieguvuši popularitāti, jo tiem var salīdzinoši vienkārši pieteikties. Lai noformētu hipotēku, autolīzingu vai citu ilgtermiņa kredītu, jādodas uz banku, bet ātrie kredīti ir pieejami internetā. Nepametot savas mājas, Jūs varat aizņemties nepieciešamo summu, lai apmaksātu neatliekamus rēķinu un iegādātos svarīgas preces. Interneta kredīti būs Jūsu rīcībā 15 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

Īstermiņa kredīts ir noderīgs, ja steidzami jāatrod papildu finanšu līdzekļi. Pēkšņa slimība, saplīstas caurules, salauzta automašīna – tas viss prasa {papildu} naudu, un ne visiem cilvēkiem ir pietiekami lieli iekrājumi. Tā kā ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, tas ir sevišķi noderīgs, ja papildu summa nepieciešama neatliekami.

Noskaidrojiet, vai esat atbildīgs aizņēmējs?

Lai aizņemtos atbildīgi, nepieciešams objektīvi izvērtēt maksātspēju! Stabili ienākumi un pamatots aizdevuma iemesls – divi noteikumi, kas jāņem vērā, lai ātrais kredīts palīdzētu, nevis sarežģītu situāciju vairāk. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē papildu aili Jūsu mēneša budžetā, tāpēc aizdevuma apjomam jābūt adekvātam Jūsu ikmēneša ienākumiem. Kredītdevējs var nepiešķirt aizdevumu, ja prasītā summa ir neatbilstoša norādītajam ienākumu līmenim. Vienmēr objektīvi apdomājiet savu situāciju – ja bez papildu finanšu līdzekļiem situācija pasliktināsies, ātrais kredīts ir vērā ņēmams variants.

Svarīga informācija par aizdevumiem

Ātrie kredīti internetā darbojas līdzīgi un tiek piešķirti cilvēkiem ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu ar stabiliem ienākumiem. Klientu vecuma robežas katram kredītdevējs ir savas, taču galvenokārt ātrie kredīti internetā ir pieejami cilvēkiem no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams izpildīt arī tādu svarīgu nosacījumu kā pozitīva kredītvēsture. Tomēr, neskatoties uz šīm līdzībām, kredīti internetā ir atšķirīgi. Ātrie kredīti internetā atšķiras pēc pieejamās summas, komisijas maksas vai procentu apjoma, kā arī pēc atmaksas termiņa. Salīdziniet kredītlīguma detaļas, lai izvēlētos savai situācijai atbilstošāko aizdevuma variantu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *