Aktīvā atpūta, romantisas vakariņas, ceļojumi – simtiem dāvanu ideju  

aktiva atputaInteresantas un oriģinālas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Tā vietā, lai ļautos dāvanu pirkšanas drudzim, uzdāvini emocijas! Ideju ģenerēšanai ieskaties interneta dāvanu mājaslapā.Tur vari atrast oriģinālas un interesantas dāvanas dažāda vecuma cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir izdevušies ceļojumi un kompānija, ar kuru pavadīts laiks. Visvairāk iepazīt savu ģimeni vai kolēģus var, dodoties kopīgā nedēļas nogales ceļojumā pa Latvijas nozīmīgākajām vietām. Neparasts dāvanas risinājums ir ekstremāls skeletona izbrauciens, šķēršļu trase piedzīvojumu parkā un citas spilgtu emociju veicinošanas laika pavadīšanas iespējas. Aplūko plašo iespēju klāstu šeit- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/aktiva-atputa-diviem

Otrajai pusītei

Nekas nevar būt nozīmīgāks par atpūtu, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tādēļ kopīga atpūta vienā no SPA vai relaksācijas centriem palīdzēs aizmirst ikdienu un izbaudīt divvientulību. Interesanta dāvana svinībās ir rokdarbu, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas kādā no pilsētas labākajiem restorāniem. Gan visu Mīlētāju dienā, Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai vienkārši tāpat, paužot pieķeršanos un interesi.

Svētki nāk ar dāvanām!

Tuvojoties svinībām, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu piedāvājumos. Atpūta brīvdienās, tematiskas fotosesijas, kā arī karikatūras zīmējums būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Tās ir pāris no iespējām, kā aizstāt jau pierasto dāvināšanas ieradumu. Necerēta dāvana veicinās lielu emociju gammu un radīs patīkamu svinību garu.

DĀVANA VISIEM UN VISOS SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir lieliska alternatīva tam, kas svārstās par dāvanas iegādāšanos. Lai svētkos pārsteigtu ar vēlamo, pietiek ar dāvanu karti – šādi gaviļnieks pats varēs izvēlēties, kā to izlietot. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir atbilstoša dažnedažādos ikdienas mirkļos: meitas vai dēla sasniegumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.c. Lai dāvanu kartes sagādātu pārsteigumu, pirms tam to rūpīgi iesaiņo.

Tas ir efektīvs risinājums, kad vajadzīga dāvana vecvecākiem, radiniekiem vai kolēģiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *