Sporta kluba abonements periodam

2 labi trenēti tēli – sieviete un vīrietis – tā ir jaunā fitnesa kluba vizuālā identitāte. Šeit pieejama gan trenažieru zāle, gan fitnesa klubs, kur tiek organizētas aerobikas nodarbības. Funkcionālais treniņš palīdzes ikvienam sporta cienītājam sasniegt augtāku atdevi no sporta nodarbībām. Sporta klubs – vieta, kurā sakārtot domas un ir vērts izmantot progresīvo reklāmas rīku “Sporta kluba abonements”, jo tā ir izcila dāvana.

Trenažieru zāle – iespēja visiem, kuri vēlas uzlabot ķermeņa formas

Sporta kluba abonements ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs nodrošina, ka sportojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Sporta klubs ir labiekārtots ar ventilācijas sistēmu, jo pilnīga gaisa apmaiņa tiek veikta četras līdz sešas reizes stundā. Aerobikas un SYNRGY360 nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, savukārt funkcionālais treniņš ir saskaņojams zālēs ar augstu klimata kontroles sistēmu.

Funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības tiek organizētas atsevišķi. Sporta klubs nodrošina, ka treniņi lielam cilvēku skaitam uz velotrenažieriem notiek speciālā grupu nodarbību zālē. Fitnesa klubs ir nodrošināts ar velotrenažieriem no vācu ražotāja “Tomahawk”. Tāpat trenažieru zāle tika veidota, vadoties pēc labākajām ASV un Kanādas tražieru zāļu aprīkojuma tradīcijām. Sporta kluba abonements sekmēs, ka jutīsieties labāk ik dienas, vienlaicīgi samazinot lieko svaru.
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet pēcpusdienā tie kļūst lēnāki, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir jātrenējas no rīta puses. Jāzina, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir atvērti arī vakaros, kas palīdz vielmaiņas procesiem arī vakarā strādāt aktīvāk. Sporta kluba abonements ir labs rīks tad, ja vēlies zaudēt svaru. Tādējādi sevi uzturēt formā ir ne tikai labi, bet arī veselīgi un to sekmē augsta līmeņa fitnesa klubs.

Funkcionālais treniņš – risinājums jebkurā vecumā

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP aktīvās aktivitātes tiek īstenotas profesionāla trenera vadībā (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir labs sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Ikvienam tiek nodrošinātas šādas iespējas, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, tā sporta klubs palīdzēs ķermeņa sakārtošanu.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja iepriekš nav sportots, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga vai kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Funkcionālais treniņš protams, ka pilnveidos Tavu stāju un ķermeņa funkcionalitāti. Savukārt lokanību sekmēs aerobikas nodarbības, ko garantē sporta klubs. Vēlams atcerēties, ka Sporta kluba abonements ir saņemams:

 • konkrētam treniņu skaitam;
 • precīzam laika posmam.

Atcerieties, ka trenažieru zāle ir lieliski aprīkota, kas nodrošina, ka fitnesa klubs ir zināms un pieprasīts visā Latvijā.

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *